O nas

Kärcher, WAP czy KRANZLE to uznani na całym świecie producenci urządzeń czyszczących, które spotykamy na co dzień zarówno w gospodarstwach domowych jak i przemyśle, wszędzie tam gdzie niezbędna jest podniesiona wydajność i niezawodność.

KARCHE-SERWIS to firma, która działa na rynku urządzeń czyszczących już od wielu lat. Swoją działalność prowadzimy w oparciu o szeroką zakrojoną współpracę z podmiotami nie tylko z Polski, ale i z całej Europy, w szczególności działającymi na rynku niemieckim, będących dla nas źródłem wysokiej jakości części zamiennych i często też maszyn do dalszej odsprzedaży.

Trzon naszej działalności stanowią profesjonalny serwis i sprzedaż czyszczących urządzeń używanych gdzie długoletnie doświadczenie, umiejętności i wysoki poziom wiedzy technicznej gwarantują z naszej strony fachowe doradztwo i pomoc w doborze odpowiednich urządzeń do Państwa indywidualnych potrzeb.

workshop1Ukierunkowani jesteśmy zarówno na klientów indywidualnych użytkujących pojedyncze maszyny jak i na stałą współpracę z podmiotami mającymi na swoim wyposażeniu urządzenia czyszczące wymienionych marek w większej ilości, celem ich serwisowania bądź dostarczania innych niezbędnych urządzeń czy środków eksploatacyjnych.

Sporą część naszej oferty handlowej zawsze znajdziecie Państwo na rodzimym portalu aukcyjnym, do której odnośnik zawsze jest dostępny na stronie głównej.

Zapraszamy do współpracy.